تبلیغات
شهیدان پاک - رفتن ما به اروند رود (شط العرب)

با سلام دوباره صبح روز چهارم از اردوگاه شهدای مارد حرکت کردیم به طرف اروند رود ساعت حدود 9 نیم یا 10 بود که ما به انجا رسیدیم به ما رفتیم کنار اروند رود و راوی شروع به صحبت کردن کرد و میگفت در زمانی که عملیاتی میخواست انجام بشود که سرزمین های عراق را بگیریم همان شب چنان طوفانی در افتاد که همه یه جورایی بشیمان شده بودند و یه جورایی دو دل بودند  نمیدونستند برن و عملیات رو شروع کنند یا نه.
بهر حال بعد از عملیات  میگفتند که وقتی ما به ان طرف رود رسیدیم خیلی از عرای ها یا خواب بودند یا رفته بودند مرخصی و اونها فکر میکردند که ایرانیها نمیتوانند تو این هوای توفانی عملیات کنند ولی شهیدان ما و جوانمردان ما رفتند تا ما ازادانه زندگی کنیم.
یه نکته ای را از راوی پرسیدم که خیلی جالب بود برام:
پرسیدم  عمق و پهنای اروند رود چقدر هست؟؟؟ او جوابی داد عرض اروند رود به یک کیلومتر میرسد در بعضی جاها و عمق ان نیز در بعضی جاها به 7 تا 10 متر میرد.
بعد از تمام شدن صحبت های راوی ما حدود 15 یا 20 دقیقه سینه زنی محلی بوشهری را همان جا انجام دادیم که همه نگاهمان میکردند و عکس میگرفتن ازمون.
بعد ساعت 12 راه افتادیم برای برگشتن به خانه.
(بعد میگم چی شد)
در این جا هم چنتا عکس از اروند رود رو میزارم ببینید:
طبقه بندی: جاهایی که رفتیم،
برچسب ها: اروند رود، رفتن ما به اروند رود (شط العرب)، رفتن ما به اروند رود، اروند رود (شط العرب)، شهیدان اروند رود، شهید،

تاریخ : جمعه 9 فروردین 1392 | 02:28 ب.ظ | نویسنده : رئوف تمیمی